Důležité informace + kontakt

Waldorfská základní škola Dobromysl o.p.s.

Sídlo školy a fakturační údaje:

Husova 1126/43
301 00 Plzeň
skola( zavináč )skoladobromysl.cz

IČO: 01811193

RED-IZO: 691005648
Fio banka, č.ú. 2900447317/2010

ISDS: 7nhzfdk

ukaž na mapě

Kontakty:

Kancelář   374 14 14 14 nebo 773 526 874

Družina 1. odd.   773 526 352
Družina 2. odd.   773 526 392
Družina 3. odd.   773 528 093

Školník    720 733 664

Lidé a kontakty

Poradenství

  • Výchovný poradce: (aktuálně vybíráme)
    vychovny.poradce( zavináč )skoladobromysl.cz
  • Školní metodik prevence: Mgr. Pavla Dvořáková, Mgr. Lenka Havelková
    metodik.prevence( zavináč )skoladobromysl.cz

Školská rada

  • Dalibor Boubín (za zákonné zástupce) – předseda
  • Petra Holečková (za pedagogické pracovníky)
  • Vladimíra Zieglerová (za zakladatele)
    skolska.rada( zavináč )skoladobromysl.cz

Pedagogické kolegium

  • Michala Blumová – tř. uč. 1. třídy
  • Pavla Dlubalová – němčina
  • Martina Dobrá – asistent pedagoga
  • Johana Doubravová – tř. uč. 7. třídy
  • Pavla Dvořáková – školní metodik prevence, odborný učitel (HV, ČJ)
  • Barbora Glaserová – družina (1. třída)
  • Zdeňka Hajšmanová – tř. uč. 2. třídy
  • Marcela Harmáčková – asistent pedagoga
  • Lenka Havelková – tř. uč 9. třídy, angličtina, němčina
  • Jana Havlíčková – němčina
  • Tereza Havránková – angličtina
  • Vladimír Havrda – eurytmie
  • Kateřina Hegnerová – družina (3. třída)
  • Alice Hellmichová – angličtina
  • Petra Holečková – tř. uč. 4. třídy
  • Alena Hrůzová – tř. uč. 6. třídy
  • Michaela Kracíková – tř. uč. 5. třídy
  • Michal Kuba – odborný učitel (TV)
  • Tomáš Kuba – tř. uč. 8. třídy
  • Silvie Kubová – ředitelka školy
  • Magdalena Kučerová – odborný učitel (F)
  • Lenka Lukavská – družina, školní klub
  • Barbora Lukešová – vedoucí družiny, družina (4. třída)
  • Alena Maturová – asistent pedagoga, školní klub
  • Klára Myslíková – odborný učitel (PV)
  • Irena Popová – asistent pedagoga
  • Lenka Šnejdarová – tř. uč. 3. třídy
  • Veronika Špetová – družina (2. třída)
  • Jana Žižkovská – asistent pedagoga
    kontakt na konkrétního učitele je ve tvaru jmeno.prijmeni( zavináč )skoladobromysl.cz

Provoz

  • Zdeněk Černý – školník, správa budovy
    skolnik( zavináč )skoladobromysl.cz
  • Marija Kaslová – účetní
    uctarna( zavináč )skoladobromysl.cz
  • Zora Vonášková, Jana Havlíčková – kancelář školy
    kancelar( zavináč )skoladobromysl.cz
  • Lucie Talová, Lucie Haluzová, Jana Bauerová – jídelna a úklid
    jidelna( zavináč )skoladobromysl.cz

Orgány společnosti

Ředitelka

  • Ing. Silvie Kubová
    reditel( zavináč )skoladobromysl.cz

Správní rada

  • Ing. Karolina Honlová – předsedkyně
  • Ing. Tomáš Kuba
  • Vladimír Hrůza
    spravnirada( zavináč )skoladobromysl.cz

Dozorčí rada

  • Andrea Kudrnovská
  • Mgr. Soňa Pavelková
  • Ing. Petr Douša
    dozorcirada( zavináč )skoladobromysl.cz

Zakladatelé

  • WALDORF PLZEŇ z.s.
  • Ing. Karolina Honlová
  • Vladimír Hrůza
  • Mgr. Alena Hrůzová
  • Ing. Tomáš Kuba
  • Ing. Silvie Kubová
  • Alena Maturová
  • Mgr. Zuzana Peksová
  • Mgr. Eva Půtová
  • Mgr. Vladimíra Zieglerová
    zakladatele( zavináč )skoladobromysl.cz

Zakládací a jiné podstatné dokumenty