Konzultační týden – registrace

Na této stránce se můžete zaregistrovat na vybraný termín v konzultačním týdnu.

Jde o první testování tohoto způsobu přihlašování, proto prosíme o shovívavost. Budeme rádi, pokud nám konstruktivními připomínkami pomůžete nastavit celý systém ke spokojenosti všech.

Začněte tím, že vyberete třídu. Následně zvolte typ konzultace – na setkání s třídním učitelem a vybranými odbornými učiteli (tentokrát ČJ) jsme vyčlenili cca 30 minut, konzultace s ostatními učiteli (odborné předměty, jazyky aj.) 15 minut.

V případě, že budete chtít již zaregistrovaný termín změnit nebo zrušit, ozvěte se prosím kanceláři školy na nebo 374 14 14 14).

Termíny třídních učitelů byly stanoveny tak, aby se dostalo na každého žáka. U odborných učitelů je však nabídnuto jen omezené množství termínů, u některých předmětů jsme dokonce konzultační termíny zatím nevypsali vůbec nebo je jejich počet pouze symbolický. V případě, že by všechny termíny učitele byly plné, potřebovali byste konzultaci v jiném než nabízeném čase nebo jste vyučujícího v nabídce vůbec nenašli, ozvěte se prosím přímo danému učiteli () nebo svému třídnímu učiteli a řešte situaci s nimi.

Pozor! Rezervace je možno zadávat nejpozději 6 hodin před začátkem schůzky.