Waldorfská škola Dobromysl Plzeň

Konzultační týden - registrace

Na této stránce se můžete zaregistrovat na vybraný termín v konzultačním týdnu od 21. do 25. 11. 2022. Výjimečně jsou u některých vyučujících nabízeny termíny i v následujícím týdnu.

Začněte tím, že vyberete třídu. Následně zvolte typ konzultace – setkání s třídním učitelem, případně s vybranými odbornými učiteli. Všechny konzultace se konají formou osobní schůzky v budově školy.

Konzultace je určena pro rodiče. Žáci 8. až 10. ročníku se konzultace účastní společně s vámi, pro mladší děti si prosím zajistěte hlídání.

V případě, že budete chtít již zaregistrovaný termín změnit nebo zrušit, ozvěte se prosím kanceláři školy (377 477 389 nebo 773 526 874, ).

Termíny schůzek s třídními učiteli jsou navrhované tak, aby se dostalo na každého žáka. Pokud bude nedostatek termínů, nebo vám žádný z nabízených termínů nevyhovuje, spojte se se svým třídním učitelem a dohodněte se individuálně.

U odborných učitelů je nabídnuto jen omezené množství termínů. U některých předmětů jsme konzultační termíny zatím nevypsali vůbec nebo je jejich počet pouze symbolický. 

V případě, že by všechny termíny učitele byly plné, potřebovali byste konzultaci v jiném než nabízeném čase nebo jste vyučujícího v nabídce vůbec nenašli, ozvěte se prosím přímo danému učiteli nebo svému třídnímu učiteli a řešte situaci s nimi.

Pozor! Rezervaci schůzky je možno zadat nejpozději 24 hodin před jejím začátkem.

V případě technických problémů s registračním formulářem kontaktujte .