Důležité informace + kontakty

Waldorfská základní škola Dobromysl o.p.s.

Sídlo školy a fakturační údaje:

Husova 1126/43
301 00 Plzeň

IČO: 01811193

RED-IZO: 691005648
Fio banka, č.ú. 2900447317/2010

ISDS: 7nhzfdk

ukaž na mapě

Kontakty:

Kancelář   374 14 14 14 nebo 773 526 874

Družina 1. třída    773 528 093
Družina 2. třída   773 526 352
Družina 3. třída  725 906 047
Družina 4. třída  702 185 134
Klub 5-9. třída    725 906 046

Vedoucí ŠD          773 526 392

Školník    720 733 664

Lidé a kontakty

Poradenství

Školská rada

Pedagogické kolegium

  • Michala Blumová – tř. uč. 3. třídy
  • Magdalena Borovková – školní družina
  • Pavla Dlubalová – němčina, korepetice eurytmie
  • Martina Dobrá – asistentka pedagoga
  • Pavla Dvořáková – školní metodička prevence, hudební výchova
  • Adéla Forejtová – asistentka pedagoga
  • Zdeňka Hajšmanová – tř. uč. 4. třídy
  • Marcela Harmáčková – asistentka pedagoga
  • Marcela Pešková – asistentka pedagoga
  • Lenka Havelková – angličtina, němčina, výchovná poradkyně
  • Jana Havlíčková – němčina, pracovní výchova, občanská nauka
  • Vladimír Havrda – eurytmie
  • Alena Hrůzová – tř. uč. 8. třídy
  • Veronika Janíková – tř. uč. 6. třídy
  • Lucie Kabourková – asistentka pedagoga
  • Kristýna Kočandrlová – školní družina
  • Štěpán Kos – korepetice eurytmie
  • Adriana Kotoučová – školní družina, pracovní výchova
  • Michaela Kracíková – tř. uč. 7. třídy, dějiny umění
  • Patricie Krásná – asistentka pedagoga, angličtina
  • Michal Kuba – tělocvik
  • Tomáš Kuba – odborný učitel chemie, dřevořezba, informatika
  • Silvie Kubová – ředitelka školy, matematika, finanční gramotnost
  • Magdalena Kučerová – tř. uč. 9. třídy, fyzika
  • Martina Loskotová – chemie
  • Jana Maříková – asistentka pedagoga
  • Alena Maturová – školní klub
  • Klára Myslíková – odborná učitelka pracovní výchova
  • Jiřina Panušková – školní družina
  • Marcela Pešková – asistentka pedagoga
  • Julia Ridley – angličtina
  • Barbora Rubriciusová – asistentka pedagoga
  • Tereza Srpová – tř.uč. 2. třídy
  • Eliška Šmídlová – angličtina
  • Lenka Šnejdarová – tř. uč. 5. třídy
  • Lucie Talová – tělocvik
  • Klára Tisotová – tř. uč. 1. třídy, němčina
  • Martina Vavřichová – pracovní výchova
  • Vladimíra Zieglerová – vedoucí školní družiny
  • Jana Žižkovská – asistentka pedagoga

kontakt na konkrétního učitele je ve tvaru

Provoz

Orgány společnosti

Vedení školy

Správní rada

Dozorčí rada

Zakladatelé

Zakládací smlouva OPS – originální