Od 14.10.2020 distanční výuka pro všechny třídy

Vážení rodiče,

od 14.10.2020 začínáme vyučovat distančním způsobem. Je nám jasné, že některým z Vás se ze dne na den výrazně zkomplikuje domácí situace. Je naší snahou nezahltit vás úkoly hned a poskytnout vám možnost zorganizovat si běh rodin. Pokud by se nám přesto tento záměr nedařil a cítili jste se pod nepřiměřeným tlakem, kontaktujte prosím co nejdříve své třídní učitele, abychom se mohli situaci přizpůsobit.

Konkrétní informace o průběhu výuky dostanete od svých třídních učitelů.

Novinkou oproti jarnímu období je, že distanční výuka je povinná. V praxi to znamená, že  budeme evidovat „docházku“ žáků. V případě on-line hodin jsou žáci povinni se připojit a společně pracovat. Nabídku technické podpory jste obdrželi v minulých dnech. Při samostatné práci budeme předpokládat, že žáci plní distanční výuku dle pokynů. Pokud některý z žáků během tohoto období onemocní a nebude se moci vzdělávat v plném rozsahu, platí pro omlouvání stejná pravidla jako při běžné výuce. Řešte prosím takovou situaci ihned se svými třídními učiteli. Děkuji.

Přeji nám všem hodně trpělivosti a sil. Doufám, že přijatá opatření povedou ke kýženému cíli a sejdeme se osobně co nejdříve.

S pozdravem

Ing. Silvie Kubová
Ředitelka školy