Pozvánka na seminář pro rodiče – Iva Bečvářová v Plzni

jménem sdružení Waldorf Plzeň zveme všechny zájemce na dlouho avizovaný a očekávaný víkendový seminář Mgr. Ivy Bečvářové Waldorfská pedagogika jako zdroj síly pro děti i rodiče, který se bude konat ve dnech 22.-23.2. 2014 v Plzni ve waldorfské školní družině Dobromysl, Vejprnická 56, areál SOU Elektrotechnické, mapa zde.

Tento seminář je určen zejména pro rodiče stávajících či budoucích žáků waldorfských tříd, dále pro ty, co o tomto alternativním způsobu výuky uvažují anebo se o něm něco chtějí dozvědět. Jeho program byl koncipován tak, aby zodpověděl vaše nejčastější dotazy, nejasnosti ve výchově a vzdělávání vašich dítek. Dozvíte se o tom, jak přistupovat k dětem v jednotlivých sedmiletích s důrazem na 2. sedmiletí (7-14 let), o průběhu roku a rozvržení výuky ve waldorfských třídách, specifické předměty v nich, co s dětmi dělat doma a mnohé další. Sami si také budete moci prožít to, co prožívají děti ve waldorfské škole a vyzkoušet si např. kreslení a filcování forem, hru na pentatonickou flétnu atd.

Využijte této jedinečné příležitosti, přijďte si pro inspiraci. Tento seminář byl v Plzni uspořádán poprvé před třemi lety a na jeho základě se polovina účastníků semináře rozhodla absolvovat roční kurs ve waldorfské škole pro dospělé. Iva svými podněty, energií a nadšením přispěla k posílení základny rodičů, kteří se rozhodli v Plzni založit novou základní školu Dobromysl.

Veškeré podrobnosti jsou uvedeny v přiloženém letáku. Budete-li mít nějaké další dotazy nebo v případě nejasností kontaktujte Karolinu Honlovou tel. č. 603 577 864, popř. na mailu

Kapacita semináře je omezená, přihlášky prosím zasílejte mailem do 15.února 2014 !!

 

Leták ke stažení: WP Seminář pro rodiče Iva Bečvářová 2014