Přehled učiva 4. třídy 8. – 12. června

z 8. června

Dobrý den,
děkuji za poslané práce. Odpovídat teď zvládám jen ve středu, kdy neučím a mohu připravovat a kontrolovat práce Vašich dětí.Dnešní úkol z člověka a svět bude nejspíše potřebovat podporu dospělého. Budu v úterý odpoledne a ve středu dopoledne připravená brát telefony či si volat přes whatsapp či skype, abych dětem dovysvětlila a případně jim dala podporu.

Přeji příjemné dny.
S pozdravem Zdeňka Hajšmanová

Angličtina

Hello everyone!

Summer is almost here!!! Za chvilku bude leto! Hura!:) Vas ukol na tento tyden je koukat na kratky film a odpovida otazky True (pravda) nebo False (lez). Kdyz to neni pravda, napiste co je pravda. Napriklad:
False. The girl has brown hair.
Tady jsou otazky!:)

  1. The boy is playing computer games. True or False.
  2. The boy is wearing a green hoodie (mikina). True or false.
  3. The is in his bedroom. (loznice) True or False
  4. The mom is wearing a white t-shirt and black leggings. True or False.
  5. The boy has a cat. True or False.
  6. The boy has brown eyes. True or False.
  7. The dog is playing with a black ball. true or False
  8. The boy likes the dog. True or False.