Přehled učiva 5. třídy 4. května – 10. května

ze 7. května

Dobrý večer, zasílám poslední pracovní list v tomto týdnu. Užijte si podruhé krásný prodloužený víkend, Lenka Šnejdarová

z 6. května
Hezké dopoledne, rodičům i dětem. Děkuji za Vaše odpovědi ohledně přítomnosti dětí ve škole. Pomůže nám to k vyjasnění organizace vzdělávání od 25.5. V příštím týdnu bych Vám ráda sdělila bližší informace. Úkoly z matematiky posílám na listu. Prosím o přepsání do sešitu M či vložení do desek. Sešity jsou k dispozici k vyzvednutí ve škole. Mám radost, že některé děti pokračují v běhání, které nám zahajovalo čtvrteční vyučování)). Přeji krásný den, Lenka Šnejdarová. 

ze 4. května
Dobrý večer, vítám Vás v hřejivém měsíci. Ušli jste již dlouho cestu v neobvyklých podmínkách. Zvládáte to velmi statečně. Začínáme novou epochu matematiky. Přikládám list s úkoly na matematiku, pro druhý úkol je potřeba přečíst Odysseovy cesty od Eduarda Petišky. Na druhém listu je k zamyšlení, jak se cítíte a sami sebe vnímáte. Vyberte si podle sebe přídavná jména, která Vás charakterizují, vystupňujte je a řekněte je rodičům. V pondělí od 10 do 11h je možnost si popovídat mezi slečnami a ve čtvrtek ve stejný čas se uslyšíme s chlapci. Přeji Vám spokojenost ve všech činnostech, Lenka Šnejdarová.