První letošní brigáda – 11.1.2014

V sobotu 11. ledna 2014 od 10 do 18h se v budově na Husovo náměstí koná první z letošní série brigád. Další sobotní termíny budou vyhlašovány postupně. Cílem brigád je do prázdnin dát do prostory, které se v září zaplní žáky, do použitelného stavu.

Tato brigáda se soustředí především na dokončení úklidu tříd, úklid a opravy sociálních zařízení, přestěhování některých kusů nábytku, případně další drobné opravy. V ideálním případě bude po této brigádě alespoň jedna místnost kompletně čistá a použitelná pro společné akce.

O účast na brigádách žádáme především rodiče stávajících i budoucích žáků waldorfských tříd, ale i kohokoli dalšího, kdo chce pomoci dobré věci. Vybavení na úklid si pokud možno přineste vlastní, zatím jsme toho nestihli moc pořídit, děkujeme za pochopení.

V případě, že se chystáte přijít, hlašte se koordinátorce brigády:
Jana Dobrá, , 737 839 505