Zápis do 1. třídy 2020

Vážení rodiče,

vzhledem k opatřením spojeným s pandemií COVID-19 jsme byli nuceni přepracovat zápisové řízení, které bude probíhat až do konce měsíce dubna. Neformální část zápisu bude formou videokonference přes Microsoft Teams, kdo tuto možnost nemá, tak telekonferenčně po předchozí dohodě.

Pokud máte zájem o zápis v naší škole, rezervujte si závazný termín zde.

Doporučujeme prostudovat přiložené dokumenty a v případě, že tam nenajdete odpověď na některou z Vašich otázek, jsme Vám k dispozici na emailu zapis@skoladobromysl.cz.

Děkujeme za pochopení.

Dokumenty k zápisu

Přestupy do vyšších tříd

Je nám líto, že nemůžeme vyhovět rostoucímu zájmu o naší školu. V této  chvíli jsou bohužel naše třídy pro přestupy z jiných škol uzavřené. Výjimečně po dohodě umožníme přestup z jiné waldorfské školy, v takovém případě, prosím, kontaktujte přímo kancelář školy – kancelar@skoladobromysl.cz