Zápis do 1. třídy na školní rok 2021/22

Vážení rodiče,

vzhledem k opatřením spojeným s pandemií COVID-19 proběhnou i v letošním školním roce zápisy v netradiční podobě. Ve dnech 1. a 6. dubna se neformální část zápisu uskuteční formou videokonference. V případě, že nemáte možnost on-line připojení, je třeba si telefonicky domluvit jinou formu.

Pokud máte zájem o zápis v naší škole, rezervujte si závazný termín zde. Registrovat se můžete do 30. 3. do 20:00.

Pro školní rok 2021/2022 předpokládáme přijetí 26 žáků do první třídy.

Doporučujeme prostudovat přiložené dokumenty a v případě, že tam nenajdete odpověď na některou z Vašich otázek, jsme Vám k dispozici na emailu zapis@skoladobromysl.cz.

Děkujeme za pochopení.

Zároveň bychom Vás chtěli upozornit, že plzeňské městské dopravní podniky nabízejí pro prvňáčky plzeňské karty zdarma. U nás ve škole je žáci mohou využít pro vstup do budovy či do žákovských šaten. Bližší informace naleznete v tomto souboru či zde.

Dokumenty k zápisu