Waldorfská škola Dobromysl Plzeň

Zápisy a přestupy

Zápisy do první třídy 2022/2023

Pokud uvažujete o zápisu do první třídy na naší škole,  zaregistrujte se, prosím,  pomocí emailu  . Napište do něj jméno dítěte, rok narození, očekávaný rok nástupu do školy (zda případně uvažujete o odkladu), kontaktní informace na rodiče a případně můžete popsat velmi stručně Vaši motivaci k zápisu do naší školy.  Budete poté dostávat důležité informace a pozvánky.

V každém roce pořádáme před zápisy sérii přednášek a miniseminářů, zabývajících se různými tématy waldorfské pedagogiky. Je pro nás důležité, aby rodiče žáků navštěvujících naši školu měli základní povědomí o waldorfské pedagogice, proto je účast na seminářích součástí kritérií přijetí k základnímu vzdělávání na WZŠ Dobromysl. Více informací a termíny miniseminářů naleznete zde.

Využít můžete i dny otevřených dveří nebo návštěvní dny ve třídách. Více informací zde.

Předzápisová schůzka proběhne 22.3.2022 v 17:00, na ní se dozvíte detaily o průběhu zápisů.

Na samotný zápis do první třídy je potřeba si rezervovat závazný termín. Více informací o průběhu zápisu se dozvíte na předzápisové schůzce, rezervace budou spuštěny  zde  od 23.3. do 12.4. 2022

Zápisy se budou konat  13. a 14. dubna 2022.

V případě otázek jsme Vám k dispozici na emailu .

Přestupy do vyšších ročníků

Přestupy žáků do vyšších ročníků jsou možné za splnění několika podmínek. Prosím kontaktujte nás emailem  .  Do emailu uveďte jméno a datum narození dítěte, do jaké třídy chodí a do jaké třídy má zájem přestoupit. Dále popište důvody vaší žádosti.  Ozveme se Vám zpět a Vaši situaci probereme osobně.