Waldorfská škola Dobromysl Plzeň

Zápisy a přestupy

Výsledky zápisů do první třídy pro rok 2022/2023


Pořadí

Registrační číslo

Počet bodů

Rozhodnutí

1.

DJIA2

12

Přijat

2.

AV8IP

12

Přijat

3.

ZFHZH

9

Přijat

4.

O804Z

9

Přijat

5.

ZOVMD

6

Přijat

6.

DWGCO

6

Přijat

7.

Z2PGO

5

Přijat

8.

7PRPQ

5

Přijat

9.

PGVIZ

5

Přijat

10.

3IO9N

4

Přijat

LOS

4COI3

3

Přijat

LOS

QSD1N

3

Přijat

LOS

9ADPO

3

Přijat

LOS

8QNPE

3

Přijat

LOS

4L8QW

3

Přijat

LOS

KS8V2

3

Přijat

LOS

PR1ZT

3

Přijat

LOS

F78HM

3

Přijat

LOS

X1QUE

3

Přijat

LOS

WOP45

3

Přijat

LOS

KK3VX

3

Přijat

LOS

64KN9

3

Přijat

LOS

14HLP

3

Přijat

LOS

Y0IHJ

3

Přijat

LOS

KKP6F

3

Nepřijat

LOS

QWH6W

3

Nepřijat

27.

AA1BB

2

Nepřijat

28.

OC33B

1

Nepřijat

29.

ONBBU

0

Nepřijat

30.

GCMA2

0

Nepřijat

31.

J24P3

0

Nepřijat

32.

PGRTH

 

Neukončený zápis

 

Zápisy do první třídy

Pokud uvažujete o zápisu do první třídy na naší škole,  zaregistrujte se, prosím,  ve formuláři nížePotřebujeme znát jméno dítěte, rok jeho narození, očekávaný rok nástupu do školy, kontaktní informace na vás a případně můžete popsat velmi stručně Vaši motivaci k zápisu do naší školy.  Do poznámky také uveďte, zda uvažujete o odkladu školní docházky. Budete poté dostávat důležité informace a pozvánky.

V každém roce pořádáme před zápisy sérii přednášek a miniseminářů, zabývajících se různými tématy waldorfské pedagogiky. Je pro nás důležité, aby rodiče žáků navštěvujících naši školu měli základní povědomí o waldorfské pedagogice, proto je účast na seminářích součástí kritérií přijetí k základnímu vzdělávání na WZŠ Dobromysl. Více informací a termíny miniseminářů naleznete zde.

Využít můžete i dny otevřených dveří nebo návštěvní dny ve třídách. Více informací zde.

V případě otázek jsme Vám k dispozici na emailu .

 

Přestupy do vyšších ročníků

Přestupy žáků do vyšších ročníků jsou možné za splnění několika podmínek. Vyplňte nám formulář níže.  Uveďte jméno a datum narození dítěte a kontakt na vás. Do poznámky uveďte, do jaké třídy dítě chodí, případně do jaké třídy máte zájem přestoupit, pokud se liší. Dále popište důvody vaší žádosti o přestup.  Ozveme se Vám zpět a Vaši situaci probereme osobně.

Formulář k zápisu a přestupu

Upozornění – vyplněním formuláře vyjadřujete předběžný zájem o zápis či přestup. Jeho vyplněním nevzniká závazek ani pro vás, ani pro školu. Je ale důležitým prvním krokem.

V případě zápisu do 1. třídy nejde o registraci k zápisu – po vyplnění formuláře s vámi budeme počítat a pošleme vám včas informaci o schůzkách a o registraci k zápisu na konkrétní termín.

V případě zájmu o přestup je vyplnění formuláře začátkem jednání o přestupu, které má více kroků. Budeme vás kontaktovat.