Waldorfská škola Dobromysl Plzeň

Kontakty

Sídlo školy a fakturační údaje

Waldorfská základní škola a střední škola Dobromysl z.ú.

Husova 1126/43
301 00 Plzeň

IČO: 01811193

RED-IZO: 691005648
Fio banka, č.ú. 2900447317/2010

ISDS: 7nhzfdk

ukaž na mapě

Kancelář

 

Kristýna Kočandrlová DiS. – asistentka (komunikace s rodiči – telefony, maily, odevzdání a přijímání dokumentů, potvrzení pro žáky, přestupy žáků, dny otevřených dveří, návštěvní dny, provoz budovy)

Ing. Zora Vonášková – účetní, personalistika (platby – školné, kroužky, družina, banka, pokladna, pohledávky, upomínky, komunikace s rodiči týkající se účetnictví)

Ing. Martina Vavřichová – personalistika, dotace, školní asistent (individuální vzdělávací plány – IVP žáků, komunikace s rodiči a pedagogickou poradnou, zprostředkování schůzek), vstupy do budovy (čipy, Plzeňská karta)

KANCELÁŘ (Kristýna Kočandrlová)
Pondělí            9:00 – 14:00
Středa              9:00 – 14:00

POKLADNA (Kristýna Kočandrlová) + IVP žáků (Martina Vavřichová)
Pondělí                 8,15 – 10,30
Středa                  13,00 – 16,00

Školní družina a klub

Vedoucí vychovatelka ŠD a ŠKVladimíra Zieglerová702 185 134 (denně 8:00 -16:00)
1. oddělení ŠD (1. třída)Adriana Kotoučová773 526 352
2. oddělení ŠD (2. třída)Vladimíra Zieglerová702 185 134
3. oddělení ŠD (3. třída)Magdalena Borovková773 528 093
4. oddělení ŠD (4. třída)Alena Hrůzová, Silvie Kubová725 906 047
školní klubMartina Tolarová, Alena Maturová725 906 046

Pedagogické kolegium

2021/2022 (abecedně)

  • Michala Blumová – tř. uč. 5. třídy
  • Magdalena Borovková – školní družina 3. odd.
  • Andrea Buriánková – tř. uč. 3. třídy
  • Andrea Častotická – tř. uč. 1. třídy
  • Pavla Dlubalová – němčina, korepetice eurytmie
  • Martina Dobrá – asistentka pedagoga, pracovní výchova
  • Pavla Dvořáková – tř. uč. 2. třídy, školní metodička prevence
  • Marcela Harmáčková – asistentka pedagoga
  • Vladimír Havrda – eurytmie
  • Alena Hrůzová – český jazyk, tělesná výchova, družina 4. odd.
  • Veronika Janíková – tř. uč. 8. třídy
  • Štěpán Kos – korepetice eurytmie
  • Adriana Kotoučová – školní družina 1 odd., pracovní výchova
  • Zuzana Kordíková – němčina
  • Michaela Kracíková – tř. uč. 9. třídy, výtvarný výchova
  • Michal Kuba – tělesná výchova
  • Tomáš Kuba – chemie, dřevořezba, matematika
  • Silvie Kubová – ředitelka školy, družina 4. odd., matematika
  • Magdalena Kučerová – fyzika, matematika, informatika
  • Alena Maturová – školní klub
  • Petra Marková – angličtina
  • Klára Myslíková – tř. uč. 6. třídy, pracovní výchova
  • Julia Ridley – angličtina, asistentka pedagoga
  • Barbara Roštíková – asistent pedagoga, hudební výchova
  • Tereza Srpová – tř. uč. 4. třídy
  • Kristýna Šircová – tř. uč. 7. třídy
  • Eliška Šmídlová – angličtina, asistentka pedagoga
  • Karolína Tauberová – asistentka pedagoga, angličtina
  • Martina Tolarová – školní klub
  • Martina Vavřichová – školní asistent
  • Vladimíra Zieglerová – vedoucí školní družiny + 2. odd., výchovný poradce
  • Jana Žižkovská – školní knihovna

kontakt na konkrétního učitele je ve tvaru

Orgány školy

Školská rada